MÖBLER / Bord / Pelarbord 4616437
nr 461 6437
Pelarbord
1800-tal, [skada; spricka; repa; nagg eller slitage] Dia70, höjd: 82
Utrop:
100 kr
Såld:
400 kr
tisdag 10 april 2007
kl 17:10:33
100 kr
350 kr
200 kr
300 kr